Konut İnşaatı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

www.anagrup.com.tr

Uzun yılların tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde gerçekleştirdiği konut projeleri ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı ile müşterilerinin refah ve kazancını gözeten çözümler sunar.

İş İskelesi Kurulumu, Malzeme Satış ve Kiralama

www.anatekyapi.com.tr

www.anatekiskele.com

Rafineri, enerji santralı, demir çelik ve çimento fabrikaları gibi ve her türlü endüstriyel tesisin inşa ve işletmesi aşamalarının yanı sıra havalimanı, stadyum, köprü, vb. sanat yapıları ile AVM ve konut inşaatında erişim ve çalışma iskelesi kurum-sökümü ve kiralaması alanında zengin malzeme stoku ve sertifikalı profesyonel ekibi ile projelerin güvenli ve hızlı ilerlemesine katkı sağlar. Temin edilen iskele malzemeleri TS EN 12810-1 standardına uygun olarak üretilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Endüstriyel Mekanik Montaj, Borulama ve İzolasyon

www.anastroy.com

www.anatechhi.com

Rafineri, enerji santralı, demir çelik ve çimento fabrikaları gibi ve her türlü endüstriyel tesisin inşa ve işletmesi aşamalarının yanı sıra havalimanı, stadyum, köprü, vb. sanat yapıları ile AVM ve konut inşaatında mekanik montaj, borulama ve izolasyon alanında sertifikalı profesyonel ekibi ile projelerin güvenli ve hızlı ilerlemesine katkı sağlar.

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Denetim, Eğitim ve Danışmanlık

www.anar.com.tr

İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve Proses Güvenliği alanlarında danışmanlık, eğitim, denetim ve yönetim sistemi kurulumu hizmetleri veren firma büyük ulusal ve uluslararası projelerde aranan bir marka olma başarısını elde etmiştir.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri

www.silivriozelegitim.com

Özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyacı olan insanların hayata daha sıkı bağlanması için tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve modern ekipmanlar ile donatılmış tesisinde hizmet vermektedir.