ANA Gayrimenkul Yatırım

Uzun yılların tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde gerçekleştirdiği konut projeleri ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı ile müşterilerinin refah ve kazancını gözeten çözümler sunar.

NBV

ANATEK Yapı, İskele ve Endüstriyel Tesisler, Türkiye

Rafineri, enerji santralı, demir çelik ve çimento fabrikaları gibi ve her türlü endüstriyel tesisin inşa ve işletmesi aşamalarının yanı sıra havalimanı, stadyum, köprü, vb. sanat yapıları ile AVM ve konut inşaatında erişim ve çalışma iskelesi kurum-sökümü ve kiralaması alanında zengin malzeme stoku ve sertifikalı profesyonel ekibi ile projelerin güvenli ve hızlı ilerlemesine katkı sağlar.

ANATEK, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarına sahiptir.

www.anatekyapi.com.tr www.anatekiskele.com

s11

ANAStroy, Rusya

Rusya Bölgesi’nde erişim ve çalışma iskelesi kurum-söküm ve kiralama işlerinin yanı sıra endüstriyel mekanik montaj, borulama ve izolasyon işlerini de başarılı bir şekilde yürütmektedir. ANAStroy GOST standartlarına ve Rus şantiye prosedürlerine uygun çalışabilme kabiliyeti ve tecrübesi vardır.

www.anastroy.ru;

s15

ANATech, Avrupa

Avrupa’da erişim ve çalışma iskelesi kurum-söküm ve kiralama işlerinin yanı sıra ile endüstriyel mekanik montaj, borulama ve izolasyon işlerini de başarılı bir şekilde yürütmektedir.

www.anatechhi.com

s16

ANAR İş Güvenliği ve Çevre

İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve Proses Güvenliği alanlarında danışmanlık, eğitim, denetim ve yönetim sistemi kurulumu hizmetleri veren firma büyük ulusal ve uluslararası projelerde aranan bir marka olma başarısını elde etmiştir.

www.anar.com.tr

s12

Silivri Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyacı olan insanların hayata daha sıkı bağlanması için tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve modern ekipmanlar ile donatılmış tesisinde hizmet vermektedir.

www.silivriozelegitim.com

s13